Nasze usługi

Realizacja projektów rozwojowych

dSPACE to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie prototypowania algorytmów sterujących oraz symulacji Hardware-In-the-Loop. Znajdują zastosowanie,
w przemyśle high-tech, motoryzacyjnym, lotniczym, obronnym, automatyce przemysłowej, technologiach medycznych i w wielu innych. Z rozwiązaniami dSPACE klienci mogą znacznie zmniejszyć czas rozwoju i koszty, równocześnie zwiększając wydajność. Nasze projekty realizujemy samodzielnie jak i przy współpracy
z klientem. Bazując na doświadczeniach zrealizowanych projektów i dążąc do ciągłego doskonalenia, dostarczamy kompleksową technologię związaną z generacją kodu i symulatorami sprzętowymi.

Oferujemy kompletne usługi w zakresie realizacji systemu na zamówienie. Wspieramy klienta począwszy od fazy projektowej, do realizacji oprogramowania
i nadzoru realizacyjnego całego systemu. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne firmy dSPACE. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem pozyskanym w poprzednich realizacjach projektowych dla branży technicznej, a w szczególności Klientów z branży automotive.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe wdrożenie realizowanych produktów. Wykonamy instalację, opracujemy szczegółową dokumentację i dokumenty instruktażowe, oraz zapewnimy szkolenia użytkowników, a także wsparcie techniczne i gotowość do modyfikacji istniejących rozwiązań w okresie powdrożeniowym.

Specjalistyczne szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia poświęcone oprogramowaniu i sprzętowi firmy dSPACE. Szkolenia mają charakter zamknięty, są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz realizuje ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem najnowszej wersji oprogramowania dSPACE. Istnieje również możliwość zorganizowania prywatnych konsultacji z zakresu doradztwa przy projektowaniu aplikacji bazujących na oprogramowaniu czy sprzęcie firmy dSPACE.

W celu otrzymania oferty prosimy o skontaktowanie się z naszym Działem Szkoleniowym.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla użytkowników oferowanych przez nas systemów tj. Maple, dSPACE. Pomoc techniczna świadczona jest drogą mailową lub telefoniczną.

Pytania prosimy kierować na następujący adres: info@tobl.com.pl lub pod numerem telefonu: +48 (12) 630 49 60