dSPACE GmbH

Wybrane ze świata dSPACE

16-10-2020r.

Z ostatniej chwili!

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś, aby istniał łatwy sposób śledzenia zmian wprowadzonych przez Twoich współpracowników w pliku AUTOSAR?

Usiądź wygodnie i poznaj nasze rozwiązania w pracy – podczas transmisji na żywo, w trakcie 10-minutowej przerwy na kawę, bezpośrednio z laboratoriów dSPACE.

Ulepszone wytyczne modelowania, dotyczące programowania za pomocą generatora kodu produkcyjnego: dSPACE TargetLink.

Poniżej najnowsze wiadomości na temat: innowacji, relacji z wdrożeń oraz aktualnych wydarzeń

WYDARZENIA

Sprawdź nową serię warsztatów online -dSPACE Learning Connection, prowadzonych przez naszych ekspertów

Nowa seria podcastów wideo z odcinkami obejmującymi szeroki zakres tematów związanych z tworzeniem oprogramowania wbudowanego w różnych branżach i aplikacjach

Usiądź wygodnie i poznaj nasze rozwiązania w pracy – podczas transmisji na żywo, w trakcie 10-minutowej przerwy na kawę, bezpośrednio z laboratoriów dSPACE.

PRODUKTY

Rozwiązanie dSPACE do pozyskiwania danych z pojazdu, zaawansowanego wglądu w dane i zintegrowanego pozyskiwania danych

Włączenie dodatkowych poziomów integracji i etapów testów od SIL do HIL pozostaje głównym wyzwaniem dla zwinnego tworzenia oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym. Dowiedz się, jak dSPACE może Ci pomóc w doprowadzeniu automatyzacji do wymaganego poziomu

Generowanie sieci drogowych na podstawie map o wysokiej rozdzielczości w celu przetestowania funkcji ADAS i AD w realistycznym środowisku ruchu. Idealne rozwiązanie do ulepszania i weryfikowania testów w świecie wirtualnym i rzeczywistym.

WDROŻENIA

Systemy SCALEXIO i PHS połączone w fabryce testowania sterowników układu napędowego

e.GO Mobile udowadnia, że bezemisyjna jazda jest możliwa dzięki dzisiejszej technologii, przy niskich kosztach i zorientowaniu na klienta

Testy autonomicznej jazdy w oparciu o SOTIF

dSPACE to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie prototypowania algorytmów sterujących oraz symulacji Hardware-In-the-Loop. Znajdują zastosowanie w przemyśle high-tech, motoryzacyjnym, lotniczym, obronnym, automatyce przemysłowej, technologiach medycznych i w wielu innych. Z rozwiązaniami dSPACE klienci mogą znacznie zmniejszyć czas rozwoju i koszty, równocześnie zwiększając wydajność.

Symulatory sprzętowe

Realizują w czasie rzeczywistym algorytmy w trakcie prototypowania i testowania projektowanych układów sterowania. W ofercie znajduje się kilka architektur sprzętowych:

  • karty jednopłytowe – proste systemy dla edukacji,
  • rozwiązania modularne – pozwalające na budowanie systemów o wymaganej liczbie i rodzaju wejść i wyjść sygnałowych,
  • systemy SCALEXIO® – wykorzystujące technologię FPGA do wielokrotnego konfigurowania układów wejść/wyjść,
  • systemy MicroAutoBox – kompaktowe rozwiązania stosowane bezpośrednio w pojazdach.

ControlDesk®, AutomationDesk®, SYNECT®

Oprogramowanie służące do prowadzenia eksperymentów, automatyzacji i zarządzania procesem testowania i weryfikacji.

TargetLink®

Oprogramowanie wykorzystywane do automatycznej generacji kodu produkcyjnego na podstawie modeli przygotowanych w pakietach Simulink® i Stateflow®, z możliwością optymalizacji dla wybranych architektur sprzętowych.